Uudised

Toyota oli 2017. aastal enim müüdud automark

17.01.2018 - Toyota on Eestis, Lätis ja Leedus kõige populaarsem automark, mida müüdi 2017. aastal 10 410 sõidukit.Toyota RAV4 on Baltimaades kõige populaarsem linnamaastur.Toyota hübriid-elektrisõidukid on äärmiselt nõutud ja selle müügitulemused... Loe edasi »

TOYOTA esitles 2018. aasta tehnoloogiamsessil CES® uut liikuvusökosüsteemi ja ideeautot

12.01.2018 - e-Palette’i Liit kasutab Toyota üleilmsete liikuvusteenuste platvormi, et välja töötada ärirakenduste jaoks täiustatud sõiduk ja seotud liikuvusteenused.e-Palette’i ideeauto on täisautonoomne akutoitega elektrisõiduk, millel on avatud juhtliides,... Loe edasi »

TOYOTA GAZOO Racing alustab uut hooaega sõidukiga 2018 Yaris WRC

12.01.2018 - TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team alustas oma 2018. aasta autoralli maailmameistrivõistluste hooaega mootorispordiüritusel Autosport International Inglismaal Birminghamis, kus avaldati Toyota Yaris WRC uusim versioon.Käesolev aasta on Toyota teekonna teine hooaeg, mille käigus... Loe edasi »

Peugeot läheb Dakari ralli tiitlit kaitsma

03.01.2018 - Laupäeval, 6. jaanuaril, antakse Peruu pealinnas Limas start järjekordsele Dakari rallile, mis tänavu tähistab oma 40. sünnipäeva. Ralli toimub 6.-20. jaanuaril, Peruus, Boliivias ja Argentiinas. Tegemist on ühe maailma raskeima võistlusega, mis koosneb... Loe edasi »

Ajakiri Newsweek nimetas Toyota maailma kõige rohelisemaks autotootjaks

20.12.2017 - Newsweek nimetas Toyota taas maailma üheks kõige rohelisemaks kaubamärgiks, kes kuulub üleilmsete roheliste kaubamärkide seas esimese 5% hulka. Peale selle sai Toyota autotööstuse kategoorias auhinna „Best in Industry Global” (tööstusalal kogu... Loe edasi »

Uus Toyota Yaris sai Euro NCAPi ohutuskatses viis tärni

15.12.2017 - Nüüd kuulub aktiivsete ohutussüsteemide pakett Toyota Safety Sense kõikide uute Yarise mudelite standardvarustusse.Paketis on kokkupõrke ennetamise süsteem koos autonoomse hädapidurdusega, automaatsed kaugtuled, sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem... Loe edasi »

Eesti Autospordi Liit valis koostööpartneriks Amserv Auto

08.12.2017 - Eesti Autospordi Liit ja Amserv Auto sõlmisid kolmeaastase koostöölepingu, mille kohasel saab Amservist EALi ametlik autopartner ning liidu kasutusse antakse kaks Toyota hübriidsõidukit – RAV4 ja Yaris. Leping sai allkirjad Eesti Autospordi Liidu pidulikul galal.Eesti... Loe edasi »

Opel Insignia on Eesti aasta auto 2018

24.11.2017 - udapest/Tallinn. Uus Opel Insignia valiti Eesti aasta autoks 2018, Opel võitis selle Eesti kõige prestiižikama auhinna juba teist aastat järjest. Eelmisel aastal anti aasta auto tiitel Astrale tema juhtivate tehniliste omaduste eest ja käesoleval aastal õnnestus Opeli... Loe edasi »

Rahvusooper sai Amservilt kaks uut Toyota Proace Verso väikebussi

18.10.2017 - Amserv Grupi tegevdirektor Rene Varek andis täna Rahvusooper Estonia peadirektor Aivar Mäele üle kaks uut Toyota Proace Verso ruumikat ja mugavat bussi. Amserv on rahvusooperi peasponsor juba 2009. aastast ja erinevad mudelid on sõidutanud Estonia tehnilist meeskonda ning teatri... Loe edasi »

Toyota Safety Sense võitis auhinna SAFETYBEST

12.10.2017 - 31 AUTOBESTI žüriiliiget andsid Toyotale ohutussüsteemi Toyota Safety Sense eest SAFETYBEST 2017 auhinnaAUTOBESTI žürii, mis koosnes Euroopa peamiste autoväljaannete 31 esindajast, tunnustas Toyotat selle eest, et täiustatud ohutuspakett Toyota Safety Sense on saadaval peaaegu... Loe edasi »