Hooldus ja remont

Hoolda autot 15–30 000km läbisõidu järel või vähemalt kord aastas!

Hooldusega on tagatud:

  • garantii kehtivus
  • väike kütusekulu
  • auto vastupidavus
  • meeldiv sõiduelamus
  • turvalisus
  • ootamatute rikete vältimine

Broneerimine ja hinnad

Müügijärgse teeninduse juht Mäido Villems

Asjatundja nõuanne

Hooliv ja kaitsev suhtumine tagab Sulle pikaks ajaks heas sõidukorras auto. Korrapärane hooldus ning õigeaegne remont vähendab auto kulumisest tingitud rikete tekkimise ohtu. Miks on auto korrapärane hooldamine väga oluline ja kuidas saab iga autoomanik suuremaid rikkeid vältida? Nõu annab Amserv Tähe müügijärgse teeninduse juht
Mäido Villems.

Miks on oluline lasta autot hooldada ametlikus esinduses?

Soovitame oma autot lasta korrapäraselt hooldada garantiitingimustes ettenähtud graafiku järgi või vähemalt kord aastas. Nii on tagatud väiksem kütusekulu, garantii kehtivus ja kindlustunne, et auto on korras ning turvaline.

Lähemalt »

Millal vajab auto remonti?

Pane tähele muutusi oma auto sõiduomadustes ja tööhelides, sest ise tunned ju oma autot kõige paremini. Õigel ajal tehtud remont või hooldus aitab ära hoida tõsisemate rikete tekkimise.

Lähemalt »

Millal ja kuidas ise autot hooldada?

Suuremate rikete vältimiseks on iga autoomanik kohustatud jälgima, et auto rehvirõhk ning õlide ja vedelike tase vastab normile. Vajaduse korral tuleb ise vedelikke juurde lisada. Paljudel autodel on armatuuril märgutuled, mis annavad märku, kui mõni vedelik on alla normi või otsas.

Lähemalt »